בחירת מוצרי תינוקות איכותיים

מוצרי תינוקות

איכות, התאמה ובטיחות הם הדברים החשובים ביותר בעת קניית מוצרים. דבר זה תקף גם לגבי בחירתם של מוצרי תינוקות אשר אמורים לשמש בבטחה ולאורך זמן את תינוקכם. במאמר זה נגולל בפניכם מהם אותם הצעדים החשובים ביותר שיובילו אתכם לבחירתם של מוצרי תינוקות איכותיים. הבה נתחיל

לא מתפשרות על קניית מוצרי תינוקות איכותיים

אימהות רבות משתפות שהן ניסו להתפשר על איכות מוצרי התינוק ובסופו של דבר המסקנה שלהן הייתה ברורה שכן כל מה שעולה בזול, בסופו של דבר עולה ביוקר ולכן למרות הרצון לחסוך בהוצאות חשוב לקחת בחשבון שמוצר לא איכותי יכול לסכן את התינוק שלך ויכול להישבר או להתקלקל לאחר תקופת זמן קצרה ויש צורך לקנות מוצר חדש אחר, דבר שמוביל להוצאה מכופלת ומיותרת. לכן, אין להתפשר על איכותו של המוצר. 

מוצרי תינוקות ותו תקן

הכלל הראשון של בחירת מוצרי תינוקות הוא שלא מוותרים על תו תקן. נכון להיום ניתן למצוא כמות ענק של מוצרים לתינוקות אשר מיוצרים בסין ובמדינות העולם השלישי וחלק מאותם מוצרים  כולים להכיל חומרים רעילים לתינוקות, כמו למשל עופרת. בנוסף, פעמים רבות הם אינם בטיחותיים מבחינת העיצוב של המוצר ולכן התינוק יכול להיפצע. חשוב לקנות בחנות למוצרי תינוקות אמינה ומוכרת שמציע אך ורק מותגים מוכרים ומוצרים שונים לתינוק להם יש תו תקן. כמו כן, תמיד חשוב לוודא שאותו מוצר אותו אתם קונים אכן מתאים לגיל של התינוק שלכם. דבר זה תמיד צריך להיות רשם על המוצר. בשורה התחתונה תמיד יש לוודא שכל מוצר אותו אתם קונים לתינוק הוא בעל תו תקן של מכון התקנים הישראלי.

מוצרים נוספים – בדיקת האיכות

  • מוצצים – כי אי אפשר בלעדיהם. תמיד חשוב לוודא שהמוצץ אותו אתם בוחרים אכן מתאים לגיל של התינוק שלכן מבחינת גודלה של הפיטמה,  שבסיס המוצץ עשוי מחומר קשיח, שאין במוצץ שום סדקים, פינות חדות או חורים.
  • בקבוקים – חשוב שתוודאו שגודל הפטמה של הבקבוק מתאימה לגיל התינוק ויש להתאים את הפטמה לסוג הנוזל. חשוב לוודא שהבקבוק מסומן על ידי עשרות או כפולות וכמובן חשוב לוודא שאתם קונים בקבוקים של מותגים בעלי תו תקן מתאים וזאת על מנת להיות בטוחים שהבקבוק עשוי מחומר גלם בטיחותי לתינוק.
  • מושב בטיחות – יש להתאים את המושב לגיל התינוק ולוודא שהמוצר בעל תו תקן ישראלי, אירופי או אמריקאי. חשוב לבחור מושב בטיחות איכותי שכולל ריפוד אותו ניתן להוציא ולכבס. כמו כן, כדאי לוודא שמדובר על מושב שנוח לנשיאה.

זוהי רק רשימה חלקית של אותו רשימה ארוכה של מוצרים אשר כוללת גם ריהוט של חדר התינוק, כסא אוכל, אמבטיה לתינוק, אביזרי רחצה ועוד.

מאמרים נוספים שיעניינו אותך

אהבת את המאמר? שתפי..!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email
השאירי פרטים
מדריכים מעניינים באתר